خانه محصولاتCWDM MUX DEMUX

8 کانال از دست دادن CWDM MUX DEMUX پایین عبور، با SC / APC اتصال 1470nm - 1610nm

گواهی
کیفیت خوب فیبر نوری مبدل رسانه برای فروش
کیفیت خوب فیبر نوری مبدل رسانه برای فروش
نظرات مشتریان
خدمات عالی و حمل و نقل سریع است. با تشکر!

—— استلا لنکستر

ماژول SFP بیدی شد فقط آنچه نیاز و به دلیل حمل و نقل شگفت انگیز خود را من قادر به نصب کلید من فقط 4 روز پس از سفارش بود

—— ادوارد ترنت

آیا همکاری با هم برای بیش از 5 سال، بسیار حرفه ای، تمام محصولات خوب کار می کند در تجهیزات ما. متشکرم

—— والتر مک فارلند

ارائه محصولات، بلکه می دهد بسیاری از راه حل های حرفه ای سیستم و توصیه های، همکاری دلپذیر و فروشنده خوب، تماس را حفظ خواهد کرد!

—— گیلبرت کارول

من واقعا با چه سرعتی من منظور من دریافت شگفت زده شد. من خواهد شد با آنها خرید دوباره.

—— آدم Haislip

چت IM آنلاین در حال حاضر

8 کانال از دست دادن CWDM MUX DEMUX پایین عبور، با SC / APC اتصال 1470nm - 1610nm

چین 8 کانال از دست دادن CWDM MUX DEMUX پایین عبور، با SC / APC اتصال 1470nm - 1610nm تامین کننده
8 کانال از دست دادن CWDM MUX DEMUX پایین عبور، با SC / APC اتصال 1470nm - 1610nm تامین کننده 8 کانال از دست دادن CWDM MUX DEMUX پایین عبور، با SC / APC اتصال 1470nm - 1610nm تامین کننده 8 کانال از دست دادن CWDM MUX DEMUX پایین عبور، با SC / APC اتصال 1470nm - 1610nm تامین کننده

تصویر بزرگ :  8 کانال از دست دادن CWDM MUX DEMUX پایین عبور، با SC / APC اتصال 1470nm - 1610nm

جزئیات محصول:

محل منبع: چین
نام تجاری: 3C-LINK
گواهی: ISO9001/ROHS
شماره مدل: 3C-MUX-0801A-21-21-44

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 10رایانه های شخصی
قیمت: negotiation
جزئیات بسته بندی: کارتن بسته بندی.
شرایط پرداخت: T/T, وسترن یونیون
قابلیت ارائه: 1000pcs در 3days
Contact Now
توضیحات محصول جزئیات
نوع بسته بندی: نوع ABS طول موج: 1470nm به 1610nm
طول فیبر ورودی: 1M طول فیبر خروجی: 1M
متصل کننده: SC / APC دقت طول موج مرکز: 0.5nm ±
کانال فاصله: 20nm فیبر NO: 8

8 کانال CWDM MUX DEMUX 1470nm به 1610nm نوع ABS با SC / APC اتصال

طول موج درشت 3C-LINK «تقسیم پلکسر (CWDM) بهره گیری از تکنولوژی پوشش فیلم نازک و طراحی اختصاصی از غیر شار باند به فلز بسته بندی اپتیک میکرو. این provideslow افت، انزوا کانال بالا، نوار پاس گسترده ای، حساسیت در دمای پایین و اپوکسی مسیر نوری آزاد. محصولات CWDM / DWDM ما صلاحیت Telcordia تست شده است.

Wavelengt فرم 1270nm به 1610nm، هر 8channles دسترس. به طور پیش فرض 1470nm به 1610nm است.

امکانات

  • از دست دادن پایین درج
  • ای پاس باند
  • جداسازی کانال بالا
  • ثبات و قابلیت اطمینان بالا
  • اپوکسی رایگان مسیر نوری

برنامه های کاربردی

  • مانیتورینگ خط
  • WDM شبکه
  • مخابرات
  • نرم افزار همراه
  • تقویت کننده فیبر نوری
  • دسترسی به شبکه

مشخصات عملکرد

پارامتر MUX DEMUX
طول موج های عامل (نانومتر) 1470-1610
مرکز دقت طول موج (نانومتر) ± 0.5
کانال فاصله (نانومتر) 20
کانال فیلتر میان گذر (@ -0.5dB پهنای باند) (نانومتر) > 13
از دست دادن درج (دسی بل) <2.2
کانال یکنواختی (دسی بل) <1.0
کانال موج دار شدن (دسی بل) <0.3
جداسازی (دسی بل) مجاور N / A > 30
غیر مجاور N / A > 40
درج حساسیت دما از دست دادن (دسی بل / ° C) <0.003
جا به جایی مشغله طول موج دما (نانومتر / ° C) <0.002
قطبش از دست دادن وابسته (دسی بل) <0.10
قطبش حالت پراکندگی (PS) <0.1
جهت (دسی بل) > 50
از دست دادن بازگشت (دسی بل) > 45
جابجایی قدرت (میلی وات) 300
عامل دما C) 0 ~ 70
دمای انبار C) -40 ~ 85
ابعاد (میلی متر) L110 X W95 X H7.5

اطلاعات تماس
3C-LINK TECHNOLOGY CO.,LTD

تماس با شخص: Mr. Waymon.Chuang

تلفن: 86-755-27821691

فکس: 86-755-27821701

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)