خانه محصولاتسوئیچ POE صنعتی

2 * اسلات SFP 4port POE صنعتی سوئیچ پشتیبانی از تمام 1.25G SFP صنعت فرستنده و گیرنده

گواهی
کیفیت خوب فیبر نوری مبدل رسانه برای فروش
کیفیت خوب فیبر نوری مبدل رسانه برای فروش
نظرات مشتریان
خدمات عالی و حمل و نقل سریع است. با تشکر!

—— استلا لنکستر

ماژول SFP بیدی شد فقط آنچه نیاز و به دلیل حمل و نقل شگفت انگیز خود را من قادر به نصب کلید من فقط 4 روز پس از سفارش بود

—— ادوارد ترنت

آیا همکاری با هم برای بیش از 5 سال، بسیار حرفه ای، تمام محصولات خوب کار می کند در تجهیزات ما. متشکرم

—— والتر مک فارلند

ارائه محصولات، بلکه می دهد بسیاری از راه حل های حرفه ای سیستم و توصیه های، همکاری دلپذیر و فروشنده خوب، تماس را حفظ خواهد کرد!

—— گیلبرت کارول

من واقعا با چه سرعتی من منظور من دریافت شگفت زده شد. من خواهد شد با آنها خرید دوباره.

—— آدم Haislip

چت IM آنلاین در حال حاضر

2 * اسلات SFP 4port POE صنعتی سوئیچ پشتیبانی از تمام 1.25G SFP صنعت فرستنده و گیرنده

چین 2 * اسلات SFP 4port POE صنعتی سوئیچ پشتیبانی از تمام 1.25G SFP صنعت فرستنده و گیرنده تامین کننده

تصویر بزرگ :  2 * اسلات SFP 4port POE صنعتی سوئیچ پشتیبانی از تمام 1.25G SFP صنعت فرستنده و گیرنده

جزئیات محصول:

محل منبع: چین
نام تجاری: 3C-LINK
گواهی: CE/ROHS/ISO9001
شماره مدل: 3CI-PSE0204GP

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 10رایانه های شخصی
قیمت: negotiation
جزئیات بسته بندی: کارتن بسته بندی. 10PCS / 20PCS یک کارتن
زمان تحویل: 3 روز کاری
Contact Now
توضیحات محصول جزئیات
نرخ داده: 10/100 / 1000M فیبر Intreface: 2 * اسلات SFP
فیبر فاصله: 20KM / از 40km / 60km / از 80km / 120km SFP UTP رابط: 4 * RJ45
POE فاصله: 100M POE استاندارد: 802.3af / 802.3at
DIN: با DIN درجه حرارت: -40 تا 85 درجه
منبع تغذیه: 36VDC به 52VDC خروجی PSE: 48VDC

سوئیچ POE صنعتی 4 10/100 / 1000M POE و 2 GE SFP اسلات سوئیچ صنعتی)

بررسی اجمالی:

طراحی صنعتی، 4X 10/100 پورت RJ45 / 1000M POE اترنت و 2x Gigbit SFP اسلات پورت نوری برای اتصال با دستگاه های مانند کامپیوتر، سوئیچ، هاب، سرور، (3CI-PSE0204PG). و غیره، و همچنین تأمین انرژی دوربین شبکه، اینترنتی، بی سیم AP و دیگر پو دستگاه های پشتیبانی شده. نوری رابط فیبر SC گسترش شبکه محدودیت انتقال فاصله از 100M به 120KM بالا (0.55KM چند حالت تک حالت 20/40/60/80/100 / 120KM)، آن را به سادگی از راه دور چند سرور مادربرد، رله ها، هاب ها، پایانه های متصل و پایانه های متعدد.

قطعات محصول 3CI-PSE0204PG عملکرد برتر در ثبات، سازگاری با محیط زیست دقیق غربالگری شدند، است. غرق شده توسط اکستروژن آلومینیوم، سبک تر، قوی تر، توانایی بیشتر بهتر مقاومت به خوردگی و تداخل الکترومغناطیسی، اطمینان از ثبات و امنیت سوئیچ اترنت صنعتی، به علاوه روش نصب و راه اندازی استاندارد DIN-35 نوع راه آهن ساخته شد. ورودی برق نیز انتخاب مناسب انواع صنعت استاندارد از قدرت، برای به دست آوردن تناسب قوی تر برای محیط زیست است.

محصولات اندازه:

POE Switch 3c-link

S PEC:

مدل 3CI-PSE0204PG
رابط 4 * 10/100 / 1000M مس RJ-45 پورت، 2x را 1000M SFP اسلات
پو S pecification پو استاندارد: پشتیبانی از هر دو IEEE802.3af و IEEE802.3at
تنها خروجی پو بندر برق: حداکثر. 15.4 وات (IEEE 802.3af) حداکثر. 30 وات (IEEE 802.3at)
4 پورت پو، شناسایی خودکار دستگاه های AF / AT
پو بندر ولتاژ خروجی: DC48-57V
تخصیص پین قدرت: 1/2 + 3 / 6-
سوئیچ پردازش طرح انبارش و ارسال
پهنای باند 12Gps
ویژگی های فیبر نوری پشتیبانی از تمامی فرستنده و گیرنده صنعت 1.25G SFP
MTBF 300000 ساعت
پیروی از استانداردها IEEE802.3: CSMA / CD؛
IEEE802.3i: 10BASE-T؛
IEEE802.3u: 100BASE-T؛
IEEE802.3ab: 1000BASE-T؛
IEEE802.3z: 1000BASE-LX / ZX
شاخص های رهبری قدرت: PWR؛ ارتباط دادن؛ پو، L / A
قدرت متحرک صنعتی 3 پین بلوک ترمینال (آداپتور برق است بسته گنجانده نشده است، نیاز به آن منظور به طور جداگانه)
اندازه محصول W × D × H: 128x100x47mm
محیط زیست orking W دمای کار: - 40 ~ 75 ℃؛
دمای نگهداری: - 40 ~ 75 ℃؛
کار رطوبت: 5٪ ~ 95٪ (غیر - متراکم)؛
رطوبت ذخیره سازی: 5٪ ~ 95٪ (غیر - متراکم)؛
کار بالا: ارتفاع 3000 متر (10،000ft)؛
ذخیره سازی بالا: ارتفاع 3000 متر (10،000ft
گارانتی 5 سال گارانتی

کاربرد:

3c-link poe switch applications

اطلاعات سفارش:

3CI-PSE0204PG: 4X پورت 10/100 / 1000M POE اترنت RJ45، 2 * 1000M SFP اسلات. 802.3af / 802.3 در.

پشتیبانی از ماژول های SFP:


3CP-RJ45-GE گیگابیت SFP پورت نوری انتقال به ماژول پورت RJ45 TX
3CP-485L2MD-SX گیگابیت SFP چند حالت (500M، 850nm و، LC، DDM)
3CP-413L2SD-LX گیگابیت SFP حالت (10Km و، 1310nm، LC، DDM)
3CP-413L2SD-LH: گیگابیت SFP حالت (20KM، 1310nm، LC، DDM)
3CP-413L2SD-XD: گیگابیت SFP حالت (از 40km، 1310nm، LC، DDM)
3CP-413L2SD-ZX گیگابیت SFP حالت (از 80km، موج 1550nm، LC، DDM)
3CP-435L2SD-LX گیگابیت SFP حالت تک، دو طرفه تک هسته ای (10Km و، TX1310 / RX1550، LC، DDM)
3CP-453L2SD-LX گیگابیت SFP حالت تک، دو طرفه تک هسته ای (10Km و، TX1550 / RX1310، LC، DDM)
3CP-435L2SD-XD: گیگابیت SFP حالت تک، دو طرفه تک هسته ای (از 40km، TX1310 / RX1550، LC، DDM)
3CP-453L2SD-XD: گیگابیت SFP حالت تک، دو طرفه تک هسته ای (از 40km، TX1550 / RX1310، LC، DDM)

3CP-445L2SD-ZX گیگابیت SFP حالت تک، دو طرفه تک هسته ای (70KM، TX1490 / RX1550، LC، DDM)
3CP-454L2SD-ZX گیگابیت SFP حالت تک، دو طرفه تک هسته ای (70KM، TX1550 / RX1490، LC، DDM)

3CC-4XXL2SD-ZX گیگابیت SFP حالت تک، CWDM 1270-1610nm (70KM، CWDM، LC، DDM)

3CD-4XXL2SD-ZX گیگابیت SFP حالت تک، ITU باند C DWDM (70KM، DWDM، LC، DDM)

اطلاعات تماس
3C-LINK TECHNOLOGY CO.,LTD

تماس با شخص: Mr. Waymon.Chuang

تلفن: 86-755-27821691

فکس: 86-755-27821701

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)