فهرست دسته بندی ها :

جستجو در محصولات شما می خواهید

به سایت ما خوش آمدید

ما هستیم کیفیت خوب تامین کننده از فیبر ترمینال جعبه, فیبر نوری مبدل رسانه and فیبر نوری فرستنده و گیرنده از چین.

بیش

فیبر ترمینال جعبه & فیبر نوری مبدل رسانه

مشت گنبد نوع نوری اسپلایس بسته 288 بنادر Cores16 با استفاده از آزمون شیر

مشت گنبد نوع نوری اسپلایس بسته 288 بنادر Cores16 با استفاده از آزمون شیر

GPON ONT 2 10 / 100M + 1POTS GEPON تجهیزات 20KM PON فاصله دور برگردان در دانشگاه

GPON ONT 2 10 / 100M + 1POTS GEPON تجهیزات 20KM PON فاصله دور برگردان در دانشگاه

متصل کننده فیوژن فیبر AT980 دستگاه فیبر نوری 9 ثانیه.  پیرایش و 20 ثانیه است.  گرمایش

متصل کننده فیوژن فیبر AT980 دستگاه فیبر نوری 9 ثانیه. پیرایش و 20 ثانیه است. گرمایش

لوله های فولادی فیبر نوری PLC شکاف 1 XN / 2 XN پایین PDL سیستم تست FTTH

لوله های فولادی فیبر نوری PLC شکاف 1 XN / 2 XN پایین PDL سیستم تست FTTH

DWDM CWDM SFP فیبر نوری فرستنده و گیرنده ماژول تا 120km لینک

DWDM CWDM SFP فیبر نوری فرستنده و گیرنده ماژول تا 120km لینک

2 * اسلات SFP 4port POE صنعتی سوئیچ پشتیبانی از تمام 1.25G SFP صنعت فرستنده و گیرنده

2 * اسلات SFP 4port POE صنعتی سوئیچ پشتیبانی از تمام 1.25G SFP صنعت فرستنده و گیرنده

بدون سرب گیگابیت ماژول SFP، 10G BASE-SR SFP فرستنده و گیرنده ماژول TTL منطق رابط

بدون سرب گیگابیت ماژول SFP، 10G BASE-SR SFP فرستنده و گیرنده ماژول TTL منطق رابط

19 اینچ نوع دندانه دار کردن / ABS CWDM MUX DEMUX دستگاه LC اتصال ای پاس باند

19 اینچ نوع دندانه دار کردن / ABS CWDM MUX DEMUX دستگاه LC اتصال ای پاس باند

خاکستری در فضای باز خیابان پایه جعبه نوری توزیع 144 هسته با طبقه نصب شده

خاکستری در فضای باز خیابان پایه جعبه نوری توزیع 144 هسته با طبقه نصب شده

طول متغیر بسته FTTH GEPON تجهیزات PPPoE است + برای شناسایی مشترکین دقیق

طول متغیر بسته FTTH GEPON تجهیزات PPPoE است + برای شناسایی مشترکین دقیق

سفارشی مسطح Lightwave پایین مدار شکاف، ROHS PLC شکاف ماژول پایین PDL طراحی جمع و جور

سفارشی مسطح Lightwave پایین مدار شکاف، ROHS PLC شکاف ماژول پایین PDL طراحی جمع و جور

32 کانال فیبر نوری DWDM MUX Demux با کانال Solation بالا

32 کانال فیبر نوری DWDM MUX Demux با کانال Solation بالا

ABS مواد 8 پورت های فیبر ترمینال جعبه از 200mm × 215mm × 54mm برای دیوار

ABS مواد 8 پورت های فیبر ترمینال جعبه از 200mm × 215mm × 54mm برای دیوار

از دست دادن پایین درج کابل فیبر نوری شکاف اندازه کوچک برای GPON شبکه

از دست دادن پایین درج کابل فیبر نوری شکاف اندازه کوچک برای GPON شبکه

طول سیلیسی Biconic مخروطی فیبر نوری جفت شکاف کابل / قطر اختیاری

طول سیلیسی Biconic مخروطی فیبر نوری جفت شکاف کابل / قطر اختیاری

بالا سوئیچ ثبات صنعتی گیگابیت پو اسلات 1X 1000M SFP با 1 پو بندر

بالا سوئیچ ثبات صنعتی گیگابیت پو اسلات 1X 1000M SFP با 1 پو بندر

LC HDMI بیش از فیبر نوری فرستنده و گیرنده به طور خودکار تنظیم سیگنال فیدبک

LC HDMI بیش از فیبر نوری فرستنده و گیرنده به طور خودکار تنظیم سیگنال فیدبک

8 کانال از دست دادن CWDM MUX DEMUX پایین عبور، با SC / APC اتصال 1470nm - 1610nm

8 کانال از دست دادن CWDM MUX DEMUX پایین عبور، با SC / APC اتصال 1470nm - 1610nm

UV داخل سالن مقاوم در برابر ختم کابل فیبر نوری، شبکه های نوری جعبه ترمینال برای فیبر به خانه

UV داخل سالن مقاوم در برابر ختم کابل فیبر نوری، شبکه های نوری جعبه ترمینال برای فیبر به خانه

APC اتصال سریع درست نصب فیبر نوری کانکتور برای گرد کابل 2.0 / 3.0mm

APC اتصال سریع درست نصب فیبر نوری کانکتور برای گرد کابل 2.0 / 3.0mm

استلا لنکستر

خدمات عالی و حمل و نقل سریع است. با تشکر!

بیش

عضویت در خبرنامه

آدرس ایمیل خود را وارد کنید برای دریافت تمام اخبار، به روز رسانی در ورودی های جدید، پیشنهادات ویژه و تخفیف سایر اطلاعات